Умови навчання

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ В АВТОШКОЛУ:
1. Заява слухача.
2. Кольорові фотокартки (розміром  3,5 х 4,5 см.) - 2 шт.

3.  Копія дійсного паспорта громадянина України (у формі книжечки) або у формі картки з довідкою про реєстрацію місця проживання

4.  Копія довідки про присвоєння  реєстраційного номера облікової картки платника податків або копія відповідної відмітки в паспорті (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті)

5.   Дійсна медична довідка (встановленого зразка), щодо придатності до керування транспортним засобом категорії В (форма о83/о)

УВАГА!!! З 19.10.2019 (згідно вимог постанови КМУ №320 від 03.04.2019) вказана в медичній довідці встановленого зразка, група крові особи зазначається в графі "Особливі відмітки" посвідчення водія. В зв'язку з цим, слухачам які не мають дійсних медичних довідок і виявили бажання пройти медичний огляд в автошколі для отримання медичної довідки, щодо придатності до керування транспортним засобом категорії В, необхідно надати документ про групу крові і резус-фактор.

Навчання складається з теоретичних лекцій та практичних занять з водіння.

ТЕОРЕТИЧНІ ЗАНЯТТЯ.

Вивчення повного комплексу теоретичних дисциплін, відповідно до Програми підготовки водіїв категорії« В »
Тривалість навчання складає 1 місяць.

ЗА ПЕРІОД НАВЧАННЯ ВИ ВИВЧИТИ:
1. БУДОВУ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБІВ.
Загальна будова транспортного засобу; двигун; паливо і паливні суміші; електрообладнання; трансмісія, підвіска і механізми управління.

2. ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ.
Загальні положення; обов'язки і права водіїв транспортних засобів, пішоходів і пасажирів; вимоги до водіїв мопедів, велосипедистів, осіб, які керують гужовим транспортом, і погоничів тварин; дорожні знаки;  дорожня розмітка та обладнання; регулювання дорожнього руху за допомогою світлофора і сигналів регулювальника; попереджувальні сигнали; порядок руху, зупинка і стоянка транспортного засобу; проїзд перехресть; проїзд пішохідних переходів, зупинок маршрутних транспортних засобів і залізничних переїздів; переваги маршрутних транспортних засобів; перевезення пасажирів і вантажів; особливі умови руху; технічний стан, обладнання, номерні і розпізнавальні знаки, написи і позначення транспортного засобу; організація дорожнього руху.

3. ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ І ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ.
(Основи управління транспортним засобом; безпеку дорожнього руху; медичне забезпечення; основи права);

4. Етика водія транспортного засобу.
(Психофізіологічні основи поведінки водія; етика водія транспортного засобу);

НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ:
1. Ілюстровані правила дорожнього руху України. АРІЙ, Навчальний посібник, 4-те видання (З.Д. Дерех, Ю.Є. Заворицький)
2. Тематичні запитання для перевірки знань. АРІЙ, 6-те видання