Водіння

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ МКПП (механічна коробка передач). АКПП (автоматична коробка передач).

Безумовно навчання на МКПП набагато складніше, ніж на АКПП. Але це дає Вам право отримати посвідчення водія без обмежень (Ви маєте право керувати транспортними засобами як з автоматичною так і механічною коробкою передач). АКПП - це найбільш комфортний спосіб керування автомобілем. Власники «автоматів» абсолютно справедливо вважають це дискримінацією. Для тих, хто планує в майбутньому керувати авто з АКПП, автошкола "ЄВРОДРАЙВ" пропонує навчання керуванню на автомобілях з автоматичною коробкою передач.

РОБОЧИЙ ПЛАН І ПРОГРАМА підготовки водіїв транспортних засобів категорії "B"
1. Основи водіння транспортним засобом;
2. Керування транспортним засобом на навчальній площадці: - Контрольна перевірка - залік (на навчальній площадці)
3. Керування транспортним засобом в "місті" з низькою інтенсивністю руху;

4. Керування транспортним засобом в "місті" з високою інтенсивністю руху: - Контрольна перевірка - залік
5. Керування транспортним засобом в особливих умовах;

6. Поліпшення навичок керування транспортним засобом;
Іспит.

НАШІ АВТОМОБІЛІ​

CHEVROLET AVEO

SKODA OCTAVIA TOUR

SKODA FABIA

CHEVROLET AVEO

DAEWOO NEXIA

MITSUBISHI ASX

KIA Rio 2013

НАШ ПАРТНЕР

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ. Великий практичний досвід вселяє водієві упевненість, яка тільки міцніє з кожним уроком. Але що ще важливіше - практика водіння дозволяє відпрацювати інтуїтивну, рефлекторну систему розуміння дорожнього руху, вміння дуже швидко реагувати на будь-які ситуації. Момент усвідомлення ситуації, її оцінки, прийняття відповідного рішення зазвичай займає багато часу. І практичні уроки водіння дозволяють прибрати зайві ланки, а значить - значно прискорити процес прийняття рішення.

Досягти таких результатів допоможе тільки школа практичного водіння, яка готова запропонувати досвідчених інструкторів, набір різних трас, моделей можливих ситуацій. У нас уроки практичного водіння побудовані на дійсно ефективній системі. При бажанні, наша автошкола може запропонувати практичне водіння в індивідуальному і груповому порядку, за програмою, спрямованою на навчання недосвідчених водіїв, які змінили транспортний засіб або коробку передач

ЕКСТРЕМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ. Програма адаптується під слухача, в залежності від побажань і навичок керування автомобілем. Під екстремальним водінням найчастіше розуміють їзду по нічному місту - без правил, без обмежень. Але це не так! Екстремальне водіння - навички швидкісного пересування, які застосовні в повсякденності. Набираючи досвіду ви готуєтеся до ситуацій на дорогах, включаючи замети, ковзання, прийоми різкого гальмування і відходу від зіткнення. Ми навчилися працювати в персональному режимі з кожним слухачем. Ви навчаєтеся і ставите індивідуальні завдання, опрацьовує нові вміння управління авто під керівництвом майстрів автомобільного спорту.

ПОДАРУНКОВИЙ
Яскраві враження, велика кількість корисної інформації та придбання важливих для водія навичок керування автомобілем Кращий подарунок - екстремальне водіння! Свята - це час, коли ми з величезним задоволенням робимо подарунки нашим близьким. І саме животрепетне питання передсвяткових днів завжди один: "Що подарувати?", Щоб не повторитися, щоб точно припало до душі, щоб залишилося в пам'яті і щоб було оригінально! Хочете поєднати корисне з приємним? Подаруйте йому нові знання, нові враження, адреналін і заряд драйвом, активний відпочинок - справжній екстрим! - Подарунковий сертифікат на курс екстремального (контраварійного) водіння від школи автодрому «Чайка» - екстрим-емоції і знання в подарунок!

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
майданчик, кільцева траса автодрому «Чайка» Рекомендований: всім водіям не залежно від рівня підготовки і стажу водіння Форма проведення: практичні заняття індивідуально з інструктором Тривалість програми: 1 заняття тривалістю 2 години * Програма тренінгу може змінюватися в залежності від погодних умов.

КОНТРАВАРІЙНОГО ВОДІННЯ
Підвищення рівня водійської майстерності на будь-якому етапі водіння, дана програма допоможе Вам зрозуміти можливості Вашого автомобіля і підвищити власні вміння в міських умовах Найкорисніше вміння, яке може стане в нагоді водієві за кермом - навички контраварійного водіння. І це факт! Ви чули таке визначення, але не знаєте що це? Уявіть небезпечну ситуацію на дорозі в якій один з водіїв застосовуєте спеціальні уміння та уникає аварії. Це і є контраварійне водіння - набір практичних навичок, яких не отримаєте в рамках звичайної підготовки! Ми стали надійним помічником у вивченні і придбанні навичок водіння. Наше головне завдання - допомогти водієві впоратися з невпевненістю на дорогах в небезпечних ситуаціях і при несприятливих умовах.