Коментувати

Иван Тищенко

Большое спасибо всем преподавателям и руководству школы за профессионализм! Все прошло максимально быстро, качественно и с наименьшим напряжением для меня! Спасибо вам за ваш подход к студентам и теплое родительское отношение (если позволите)! Спасибо за улыбки, позитив и внимание к студентам! Это очень важно, вы молодцы! Руфина Андреевна (теория) и Александр (инструктор) - вы лучшие педагоги! Благодаря вам я езжу, а не просто имею "корочку", теперь мне не страшно садиться за руль своего автомобиля! Елена, Валентина, вы вели нас, можно сказать, "за ручку" до самого ГАИ и даже там по всем кабинетам, это круто, СПАСИБО!!!=)

(067) 914-20-36
(066) 194-53-69

(063) 317-61-77

Наша адреса:
вул. В. Васильківська 57/3
м. Олімпійська
м. Палац Україна
м. Л.Толского
eurodrive2015@gmail.com

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

НАШ ПАРТНЕР otpbank
КРЕДИТ НА НАВЧАННЯ
Автошкола співпрацює з ОТП Банком в області видачі кредиту на навчання в автошколі, а також покупки б / у авто. Умови фінансування на навчання з використанням банківської картки ОТП Банку: Кредитна карта "Мані на кишені легка" - кошти в гаманці без переплат. Не думайте про комісії, знімайте готівку і розраховуйтесь безкоштовно. 30000 кредитний ліміт, грн .; 55 днів користування засобами без відсотків; 0% комісія за зняття готівки. плата за обслуговування та користування карткою - відсутні. https://ru.otpbank.com.ua тел. 096-806-13-75 Дмитро Козлов (заст. Начальника відділу)